Služby

Prodej regionálních a zahraničních vín

Nabízíme široký výběr kvalitních vín z ČR a různých oblastí světa s ohledem na místní nároky. 11 druhů stáčených vín a přes 100 druhů lahvových vín. Jistě si vyberete.

Poradenství při výběru vhodného vína

Poradenství při výběru vhodného vína je klíčové pro zajištění skvělého zážitku a splnění očekávání při konzumaci vína. Vybrat to nejlepší pro vás vám pomůže náš personál.

Prodej pochutin a sýrů k vínům

Prodej pochutin a sýrů k vínům je ideální pro vytvoření dokonalého gurmánského zážitku. Vše máme kdykoli k dispozici. Větší objednávky prosíme objednávat alespoň den předem.

Degustace a ochutnávky vín

Degustace a ochutnávky vín jsou nejen skvělou příležitostí objevovat nové chutě a vůně, ale také způsobem, jak prohloubit své znalosti a kontakty. Pravidelně přidáváme události. Primárně prezentujeme naše dodavatele a vinaře a námi prodávané produkty.

 Sledujte Facebook Vinárna Náplavní.

Výstava fotografií a uměleckých děl

Výstavy fotografií a uměleckých děl vás vtáhnou do světa krásy, emocí a pocitů a vy u toho můžete být kdykoli, když nás navštívíte. 

Pronájem prostoru pro soukromé akce

Pronájem prostoru pro soukromé akce je skvělou možností pro uspořádání oslav, večírků nebo jiných soukromých událostí. Rezervujte si svůj prostor co nejdříve.